ROTARY DISTRICT 2483

2017/18

 

 

Funkcija Ime I prezime Klub
DG Branislav Ranđelović Niš – Konstantin Veliki
IPDG Velibor Zolak Budva
DGN Vladimir Matić  Beograd – Čukarica
DGE Ljiljana Lainović  Novi Sad – Dunav
PDG Vigor Majić Valjevo
DS Bratislav Uraković Kragujevac

ADGs 

Asistenti Guvernera

2017-2018

 

KLUBOVI Broj klubova Asistent
1. Subotica, Palić, Senta 3 Branko Ćopić
2. Kula, Sombor, Bačka Topola 3 Vojin Acanski
3. Kikinda, Zrenjanin, Stari Bečej 3 Milan Jovanović
4. Novi Sad 4 kluba 4 Marin Barjaktarević
5. Sremska Mitrovica, Stara Pazova, Ruma 3 Danilo Ljevnaić
6. Beograd, BG-NB, Zemun, BG-VR 4 Čeda Petrinjac
7. BG-SK, BG-ME, BG-SI, BG-DE 4 Dalibor Lazović
8. BG-SA, BG-CE, BG-KA, BG-KP1 4 Gradimir Trifunović
9. BG-ČU, BG-SG, BG-DU 3 Saša Markišić
10. Pančevo, PA MP, E 3 Nenad Orlić
11. Šabac, Valjevo, Loznica 3 Danica Milovanović
12. Kragujevac, Čačak, Jagodina 3 Marko Vujnović
13. Kruševac, Kragujevac, Užice 3 Zoran Matić
14. Smederevo, Veliko Gradište, Požarevac 3 Ivica Cvetković
15. Ćuprija-Morava, Bor, Zaječar 3 Vitomir Đorđević
16. Niš 4 kluba, Pirot 5 Sonja Denić
17. Vranje, Prokuplje, Leskovac 3 Nadica Pešić
18. Podgorica, Pljevlja, Bijelo Polje 3 Abaz Dizdarević
19. Budva, Ulcinj, Bar 3 Krsto Niklanović

 

District Committees

Appointments

2016-2017

 

KOmiitet Ime Klub
District Conference Predrag Jelušić Budva
Distric Programs Committees
   Community Service Predrag ČURČIĆ Zemun
   International Service dr Pavle BOGETIĆ Zemun
   Rotarian Action Groups
   Rotary Community Corps dr Saša Andrijašević BG Centar
   Rotary Fellowships Radovan Tipsarević Kraljevo
   Rotary Friendship Exchange Ivana ZDRAVKOVIĆ BG Zemun
   Vocational Service Krsto Niklanović Budva
  New Club Development Chair    Petar Pavasović Kralj Petar I
Finance Commettee dr Zoran ĆIROVIĆ RC BG Singid.
Membership Development Vesna Latinović NS Dunav
New Generations Committee Davor Papac BG Metropolit
   Interact Chair Nikola Pejović Niš Centar
   Rotaract Chair Olivera STEVANOVIĆ BG Skadarlija
   RYLA Chair Davor Papac BG Metropolit
   Youth Exchange
   Youth Protection Officer Vladica Tošić Pirot
   New Gen. Exch. Contact Ivan Stevanović Niš Konstantin
Nominating Committee TBA
Public Relations Committee Dinko GRUHONJIĆ NS Dunav
RI Convention Promot. Marko Putnik NS Dunav
Rotary Foundation (2016-2019) dr Darko MITIĆ Niš Mediana
   Alumni Sub. Stefan Aleksić KG
   Annual Fund Sub. Darko Đorić KG Sumadija
   Endowment Fund Sub. Gani Resulbegović Ulcinj
   Fundraising Sub. * Momčilo SretenoviĆ Niš Centar
   Grants Sub. * Kaća Lazarević BG Singidunum
   PolioPlus Sub.  * dr Momo Jovanović Ćuprija Mor.
   Rotary Peace Fellow.Sub. Dušan Stamenković Ćuprija Mor.
   Scholarship Sub. Bata Uraković Kragujevac
   Stewardship Sub. * Nela VITIĆ Bar
   Vocational Train. Team Sub. Miodrag Tomić Niš Konstantin
District Trainer dr Nebojša KAVARIĆ Podgorica
D. Trainer Srbija dr Momo Jovanović Ćuprija Mor.
Paul Harris Society Coord. dr Rade Nedeljković Kruševac
Rotary Global Rewards Dragan Ivančević Budva
Legal Affairs Jasmina ĐOKIĆ Beograd
Global Rewards Chair Aleksandar Radojičić BG Skadarlija
Public Image Chair Dragan Ivančević Budva

RID 2483 – PREDSJEDNICI I SEKRETARI – 2016-17

Redni

broj

Rotari klub Ime i prezime Funkcija 2016-17
1 Bačka Topola Imre Tot predsednik
Elizabetta Herceg sekretar
2 Beograd Nenad Saković predsednik
Jovan Ilić sekretar
3 Beograd-Balkan Nenad Lujić predsjednik
Jovana Majstorović sekretar
4 Beograd-Centar Dušan Vešović predsednik
Uroš Vilimanović sekretar
5 Beograd-Čukarica Đorđe Jovičić predsednik
Srđan Pavličić sekretar
6 Beograd-Dedinje Aleksandar Kričak predsednik
Snežana Stojanović sekretar
7 Beograd-Dunav Dobrivoj Ćuk predsednik
Jovo Medojević sekretar
8 Beograd-Kalemegdan Dušan Stojanović Predsednik
  Đorđe Kostić Sekretar
9 Beograd-Metropoliten Nikola Mitić predsednik
Miloš Pandžić sekretar
10 Beograd- N.  Beograd Bojan Ovuka predsednik
Nebojša Žakić sekretar
11 Beograd-Sava Dragan Pejčić predsednik
Zvonko Vojvodić sekretar
12 Beograd-Singidunum dr Zoran Ćirović predsednik
Kaca Lazarevic sekretar
13 Beograd-Skadarlija Dalibor Lazović predsednik
Milan Dobrosavljević sekretar
14 Beograd-Stari Grad Svetislav Milovanović predsednik
Branko Isaković sekretar
15 Beograd-Vračar dr Zoran Aleksić predsednik
Lidija Bartuš Vasiljević sekretar
16 Bor Dejan Koželj predsjednik
  Jovica Krstić
17 Čačak Lazar Marjanovic predsednik
Vesna Baur sekretar
18 Ćuprija-Morava Saša Sibinovic predsednik
Vladan Cvetković sekretar
19 E-Club Zdenka Kovačević predsjednik
  Mr. Nikola Božić sekretar
20 Jagodina Ivan Nešić predsednik
Nebojša Dikić sekretar
21 Kikinda Nebojša Bošnjak predsednik
22

 

Kragujevac Svetlana Pavlović predsednik
  Milan Milošević sekretar
23 Kraljevo Tatjana Premović predsjednik
Dejan Veljović – isti sekretar sekretar
24 Kruševac Ivica Marić predsednik
Dejan Ivanović sekretar
25 Kula Nenad Marjanović predsednik
Vojin Ačanski sekretar
26 Leskovac Dragoslava Spasić predsednik
Tatjana Nikolić sekretar
27 Loznica Milan Stevanović predsjednik
Nebojša Todorović sekretar
28 Niš Spomenka Kovačević predsednik
Radmila Lukić sekretar
29 Niš-Centar Momčilo Sretenović predsednik
Ana Gašić sekretar
30 Niš- Konstantin Veliki Predrag Simonović predsednik
Igor Todorović sekretar
31 Niš-Mediana Vladimir Popović predsednik
Aleksandar Obradović sekretar
32 Novi Sad Mihailo Stojkov predsednik
Aleksandar Karadžić sekretar
33 Novi Sad-Dunav Konstantin Plužarević predsednik
Ana Lalić sekretar
34 Novi Sad-Petrovaradin Aleksandar Sedmak predsednik
Radivoj Solarov sekretar
35 Novi Sad-Alma Mons Dejan Ćurčić predsednik
Maja Kovačević sekretar
36 Palić Eleonora Marton predsednik
Dora Sabo Lalic sekretar
37 Pančevo Tešo Marković predsednik
Branimir Mocević sekretar
38 Pančevo-Mihajlo Pupin Daliborka Bojković – Breti predsednik
Dragan Milosavljević sekretar
39 Pirot Srđan Mitić predsednik
Ćirić Predrag sekretar
40 Požarevac-Viminacij. predsednik
Svetomir Mirković sekretar
41 Prokuplje Boban Jovanović predsednik
Ivan Kaličanin sekretar
42 Ruma Vladimir Lalošević predsednik
Marijo Kržic sekretar
43 Šabac Danica Milovanović predsednik
Zoran Živković sekretar
44 Senta (Jožef Šandor) József Sándor predsednik
Erne Berenji sekretar
45 Smederevo Aleksandar Čurović predsednik
Dragoljub Martić – ostaje isti sekretar
46 Sombor Liljana Sokolova predsednik
Darko Sadžak sekretar
47 Sremska Mitrovica Danilo Ljevnaić predsednik
Nenad Milašinović sekretar
48 Stara Pazova Nikola Gašparević predsednik
Milenko Jovičić sekretar
49 Subotica Dejan Zvekić predsednik
Milan Vasović sekretar
50 Užice Slađana Šumanac predsednik
Danijela Đorđević-Arsić sekretar
51 Valjevo Aleksandar Urošević predsednik
Dragan Djurdjević sekretar
52 Veliko Gradište Goran Kostić predsjednik
Zorica Mijailovic sekretar
53 Vranje Dragan Stamenković predsednik
Toma Dimitrijević sekretar
54 Zaječar Rade Došenović predsednik
Srđan Stanojević sekretar
55 Zemun Srbislav Novakov predsednik
Predrag Ćirović sekretar
56 Zrenjanin Gaja Pozojević predsednik
Dejan S. Dunđerski sekretar
57 Bar Srđan Grgić predsjednik
Elvir Kalamperović sekretar
58 Bijelo Polje Miodrag Bato Bakić predsjednik
Remzet Pacariz sekretar
59 Budva Zoran Lazović predsjednik
Miodrag Čučka sekretar
60 Pljevlja Radan Laušević predsjednik
Nikola Jurić sekretar
61 Podgorica Saša Radičević predsjednik
Gligor Bojić sekretar
62 Ulcinj Petar Delić predsjednik
Dzenita Odobasic (Bakic) sekretar