ROTARY DISTRICT 2483

2016/17

 

 

Funkcija

Ime I prezime

Klub

DG

Velibor Zolak

Budva

IPDG

Dejan Čikara

Beograd Dunav

DGE

Branislav Ranđelović

Niš – Konstantin Veliki

DGN

Vladimir Matić

Beograd Čukarica

ARRFC

Velimir Stefanović

Subotica

DS

Nikola Mitić

Beograd Metropolitan

ADGs 

Asistenti Guvernera

2016-2017

 

KLUBOVI

Broj klubova Asistent

1.

BG Singidunum, BG Novi Beograd, BG Balkan, E-club 4 Branislav Đurković
2. Beograd, BG Metropoliten, BG Stari Grad, BG Dunav, BG Kalemegdan 5

Olivera Lola Stanić

3.

BG Centar, BG Čukarica, BG Skadarlija 3 Dejan Jovanović
4. BG Sava, BG Dedinje, BG Vračar, Zemun 4

Srđan Vasić

5.

Novi Sad 4 kluba, Zrenjanin 5

Ljilja Lainović

6.

S. Mitrovica, Ruma, S. Pazova 3

Slobodan Simić

7.

Subotica, Palić, Senta, Kula 4 Relja Burzan
8. Kikinda, B. Topola, Sombor 3

dr Saša Bošnjak

9.

Valjevo, Loznica, Šabac 3 Radiša Srećković
10. Pančevo, PA M.P, Smederevo, Požarevac, V. Gradište 5

Ilija Brčeski

11.

Kragujevac, Jagodina 2 dr Zorica JESTROVIĆ
12. Ćuprija, Zaječar, Bor 3

Vitomir Đorđević

13.

Niš 4 kluba, Pirot

5

Saša Petrović

14.

Prokuplje, Leskovac, Vranje 3

Tanja Nikolić

15.

Užice, Čačak, Kraljevo, Kruševac 4

Nenad TUTUNOVIĆ

16.

Budva, Bar, Ulcinj 3 Miodrag  Radonjić
17. Podgorica, B. Polje, Pljevlja 3

Dragan Vuković

 

District Committees

Appointments

2016-2017

 

KOmiitet Ime Klub
District Conference

Predrag Jelušić

Budva

Distric Programs Committees
   Community Service

Predrag ČURČIĆ

Zemun

   International Service

dr Pavle BOGETIĆ

Zemun

   Rotarian Action Groups
   Rotary Community Corps

dr Saša Andrijašević

BG Centar

   Rotary Fellowships

Radovan Tipsarević

Kraljevo

   Rotary Friendship Exchange

Ivana ZDRAVKOVIĆ

BG Zemun

   Vocational Service

Krsto Niklanović

Budva

  New Club Development Chair    Petar Pavasović Kralj Petar I
Finance Commettee

dr Zoran ĆIROVIĆ

RC BG Singid.

Membership Development

Vesna Latinović

NS Dunav

New Generations Committee

Davor Papac

BG Metropolit

   Interact Chair

Nikola Pejović

Niš Centar

   Rotaract Chair

Olivera STEVANOVIĆ

BG Skadarlija

   RYLA Chair

Davor Papac

BG Metropolit

   Youth Exchange
   Youth Protection Officer

Vladica Tošić

Pirot

   New Gen. Exch. Contact

Ivan Stevanović

Niš Konstantin

Nominating Committee

TBA

Public Relations Committee

Dinko GRUHONJIĆ

NS Dunav

RI Convention Promot.

Marko Putnik

NS Dunav

Rotary Foundation (2016-2019)

dr Darko MITIĆ

Niš Mediana

   Alumni Sub.

Stefan Aleksić

KG

   Annual Fund Sub.

Darko Đorić

KG Sumadija

   Endowment Fund Sub.

Gani Resulbegović

Ulcinj

   Fundraising Sub. *

Momčilo SretenoviĆ

Niš Centar

   Grants Sub. *

Kaća Lazarević

BG Singidunum

   PolioPlus Sub.  *

dr Momo Jovanović

Ćuprija Mor.

   Rotary Peace Fellow.Sub.

Dušan Stamenković

Ćuprija Mor.

   Scholarship Sub.

Bata Uraković

Kragujevac

   Stewardship Sub. *

Nela VITIĆ

Bar

   Vocational Train. Team Sub.

Miodrag Tomić

Niš Konstantin

District Trainer

dr Nebojša KAVARIĆ

Podgorica

D. Trainer Srbija

dr Momo Jovanović

Ćuprija Mor.

Paul Harris Society Coord. dr Rade Nedeljković Kruševac
Rotary Global Rewards Dragan Ivančević Budva
Legal Affairs Jasmina ĐOKIĆ

Beograd

Global Rewards Chair

Aleksandar Radojičić

BG Skadarlija

Public Image Chair

Dragan Ivančević

Budva

RID 2483 – PREDSJEDNICI I SEKRETARI – 2016-17

Redni

broj

Rotari klub Ime i prezime Funkcija 2016-17
SRBIJA
1 Bačka Topola Imre Tot predsednik
Elizabetta Herceg sekretar
2 Beograd Nenad Saković predsednik
Jovan Ilić sekretar
3 Beograd-Balkan Nenad Lujić predsjednik
Jovana Majstorović sekretar
4 Beograd-Centar Dušan Vešović predsednik
Uroš Vilimanović sekretar
5 Beograd-Čukarica Đorđe Jovičić predsednik
Srđan Pavličić sekretar
6 Beograd-Dedinje Aleksandar Kričak predsednik
Snežana Stojanović sekretar
7 Beograd-Dunav Dobrivoj Ćuk predsednik
Jovo Medojević sekretar
8 Beograd-Kalemegdan Dušan Stojanović Predsednik
  Đorđe Kostić Sekretar
9 Beograd-Metropoliten Nikola Mitić predsednik
Miloš Pandžić sekretar
10 Beograd- N.  Beograd Bojan Ovuka predsednik
Nebojša Žakić sekretar
11 Beograd-Sava Dragan Pejčić predsednik
Zvonko Vojvodić sekretar
12 Beograd-Singidunum dr Zoran Ćirović predsednik
Kaca Lazarevic sekretar
13 Beograd-Skadarlija Dalibor Lazović predsednik
Milan Dobrosavljević sekretar
14 Beograd-Stari Grad Svetislav Milovanović predsednik
Branko Isaković sekretar
15 Beograd-Vračar dr Zoran Aleksić predsednik
Lidija Bartuš Vasiljević sekretar
16 Bor Dejan Koželj predsjednik
  Jovica Krstić
17 Čačak Lazar Marjanovic predsednik
Vesna Baur sekretar
18 Ćuprija-Morava Saša Sibinovic predsednik
Vladan Cvetković sekretar
19 E-Club Zdenka Kovačević predsjednik
  Mr. Nikola Božić sekretar
20 Jagodina Ivan Nešić predsednik
Nebojša Dikić sekretar
21 Kikinda Nebojša Bošnjak predsednik
22

 

Kragujevac Svetlana Pavlović predsednik
  Milan Milošević sekretar
23 Kraljevo Tatjana Premović predsjednik
Dejan Veljović – isti sekretar sekretar
24 Kruševac Ivica Marić predsednik
Dejan Ivanović sekretar
25 Kula Nenad Marjanović predsednik
Vojin Ačanski sekretar
26 Leskovac Dragoslava Spasić predsednik
Tatjana Nikolić sekretar
27 Loznica Milan Stevanović predsjednik
Nebojša Todorović sekretar
28 Niš Spomenka Kovačević predsednik
Radmila Lukić sekretar
29 Niš-Centar Momčilo Sretenović predsednik
Ana Gašić sekretar
30 Niš- Konstantin Veliki Predrag Simonović predsednik
Igor Todorović sekretar
31 Niš-Mediana Vladimir Popović predsednik
Aleksandar Obradović sekretar
32 Novi Sad Mihailo Stojkov predsednik
Aleksandar Karadžić sekretar
33 Novi Sad-Dunav Konstantin Plužarević predsednik
Ana Lalić sekretar
34 Novi Sad-Petrovaradin Aleksandar Sedmak predsednik
Radivoj Solarov sekretar
35 Novi Sad-Alma Mons Dejan Ćurčić predsednik
Maja Kovačević sekretar
36 Palić Eleonora Marton predsednik
Dora Sabo Lalic sekretar
37 Pančevo Tešo Marković predsednik
Branimir Mocević sekretar
38 Pančevo-Mihajlo Pupin Daliborka Bojković – Breti predsednik
Dragan Milosavljević sekretar
39 Pirot Srđan Mitić predsednik
Ćirić Predrag sekretar
40 Požarevac-Viminacij. predsednik
Svetomir Mirković sekretar
41 Prokuplje Boban Jovanović predsednik
Ivan Kaličanin sekretar
42 Ruma Vladimir Lalošević predsednik
Marijo Kržic sekretar
43 Šabac Danica Milovanović predsednik
Zoran Živković sekretar
44 Senta (Jožef Šandor) József Sándor predsednik
Erne Berenji sekretar
45 Smederevo Aleksandar Čurović predsednik
Dragoljub Martić – ostaje isti sekretar
46 Sombor Liljana Sokolova predsednik
Darko Sadžak sekretar
47 Sremska Mitrovica Danilo Ljevnaić predsednik
Nenad Milašinović sekretar
48 Stara Pazova Nikola Gašparević predsednik
Milenko Jovičić sekretar
49 Subotica Dejan Zvekić predsednik
Milan Vasović sekretar
50 Užice Slađana Šumanac predsednik
Danijela Đorđević-Arsić sekretar
51 Valjevo Aleksandar Urošević predsednik
Dragan Djurdjević sekretar
52 Veliko Gradište Goran Kostić predsjednik
Zorica Mijailovic sekretar
53 Vranje Dragan Stamenković predsednik
Toma Dimitrijević sekretar
54 Zaječar Rade Došenović predsednik
Srđan Stanojević sekretar
55 Zemun Srbislav Novakov predsednik
Predrag Ćirović sekretar
56 Zrenjanin Gaja Pozojević predsednik
Dejan S. Dunđerski sekretar
 

Crna Gora

 

57 Bar Srđan Grgić predsjednik
Elvir Kalamperović sekretar
58 Bijelo Polje Miodrag Bato Bakić predsjednik
Remzet Pacariz sekretar
59 Budva Zoran Lazović predsjednik
Miodrag Čučka sekretar
60 Pljevlja Radan Laušević predsjednik
Nikola Jurić sekretar
61 Podgorica Saša Radičević predsjednik
Gligor Bojić sekretar
62 Ulcinj Petar Delić predsjednik
Dzenita Odobasic (Bakic) sekretar